KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

INFO DLA ARTYSTÓW

RĘKI DZIEŁA FEST 2017

VIII EDYCJA RĘKI DZIEŁA FEST
2-10 grudnia 2016
Kino Nowe Horyzonty

INFORMACJE / REGULAMIN ZGŁOSZEŃ*

* Zgłoszenia jako "Wystawca" równoznaczne jest z akceptacją Regulaminu - prosimy o dokładne przeczytanie wszystkich punktów
1. 
Podczas edycji wiosennej stoiska wystawiennicze prezentujemy podczas dwóch weekendów: 2-3 i 9-10 grudnia 2017 roku.
Zgłoszenia przyjmujemy od 2 do 29 października 2017 (30 października na stronie www.rekidziela.blogspot.com oraz stronie www.facebook.com/rekidziela zostanie ogłoszona lista wystawców).
2 .
Zaznaczamy, że impreza Ręki Dzieła Fest to promocja lokalnych/wrocławskich artystów rękodzieła, zatem podstawowymi warunkami jest praca artystyczna w tym regionie oraz własnoręcznie dzieła handmade. Nie przyjmujemy zgłoszeń firm, marek sprzedających półfabrykaty, przedsiębiorców drukujących pocztówki, plakaty, odkupione ubrania etc...

3. 
Udział w Ręki Dzieła Fest 2017 jest dla artystów bezpłatny.
Kolejność zgłoszeń jest nieistotna.
Zgłoszenia prosimy kierować na mejla: paliwo.artystyczne@gmail.com
Zaznaczamy, że przyjmowane są tylko pełne zgłoszenia! Poprawne zgłoszenie ma zawierać:

TYTUŁ MEJLA: (nazwa marki) ZGŁOSZENIE 8 edycja RDF

TREŚĆ MEJLA
Nazwa marki:
Miasto twórczości:
Opis: (jest to tekst reprezentujący artystę na stronach promocyjnych, tekst  powinien zawierać krótką historię, techniki tworzenia etc.. prosimy nie przysyłać tekstów reklamowych)
Link do strony/ fanpage etc:
Telefon kontaktowy oraz imię i nazwisko artysty:

ZAŁĄCZNIKI: zdjęcia prac dobrej jakości, bez wklejonego loga, wysłane jako załączniki, nie sformatowane jako ZIP, wklejone do wiadomości czy link do serwera - zdjęcia wysłane również w jednej wiadomości/zgłoszeniu)


Z nadesłanych poprawnie zgłoszeń składamy listę uczestników, która zostanie ogłoszona 30 października 2017. Nie udzielamy wcześniejszych informacji na temat szczegółów logistycznych imprezy. 31 października każdy uczestnik dostanie pełną informację dla wystawców.
Zastrzegamy, że wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z udziałem w imprezie. Liczba miejsc wystawczych jest ograniczona.

Obecność artysty ze swoim stoiskiem jest OBOWIĄZKOWA podczas dwóch weekendów. Prosimy o nieprzesyłanie zgłoszeń z pytaniami o prezentację w jednym dniu lub weekendzie.
Szósta edycja odbędzie się na parterze oraz I piętrze kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Wybrani uczestnicy dostaną przydzielone miejsca. Przesłanie zgłoszenia jest równozanczne z akceptacją regulaminu, a w tym z przyjęciem wydzielonego miejsca wystawczego.
Nie ma możliwości zamiany pięter ani przenoszenia swojego stoiska podczas imprezy.

4.
Fundacja Paliwo Artystyczne jako Organizator imprezy nie zajmuje się sprawami noclegów, przechowania towaru na noc, dojazdów, parkowania, rezerwowania miejsc. 

Sprzedaż produktów podczas Ręki Dzieła Fest odbywa się na odpowiedzialność każdego wystawcy indywidualnie. Fundacja nie odpowiada za sprzedaż, sposób rozliczania się wystawców z Urzędem Skarbowym czy jakąkolwiek instytucją finansową.