KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

poniedziałek, 24 sierpnia 2015

ATELIER ŚWIATŁA

W naszym przypadku jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ……. światło, a dokładniej mówiąc o światło i lampy, a jeszcze dokładniej mówiąc o lampy i ich projektowanie i wykonanie.

Marta – z wykształcenia (i zamiłowania też!!) konstruktor, w życiu – mama Zosi, żona Mateusza, szalona projektantka i wykonawczyni przedmiotów z drewna – dokładniej sklejki drewnianej, pleksi, filcu i innych materiałów nadających się do wykorzystania czyli w rzeczywistości prawie wszystkiego:-)

Jola – z wykształcenia zootechnik, można powiedzieć że również z zamiłowania – świadczy o tym dzika gromada zwierząt w bezpośrednim otoczeniu, w życiu – mama Oliwii, żona Andrzeja, wiecznie urządzająca wnętrza (bo przecież zawsze można coś zmienić, dodać, odjąć, przeprojektować), lekko zaawansowana „ceramiczka amatorka”, „renowatorka”;-) starych mebli, prowadząca stajnię i pensjonat dla koni..

Obydwie nas łączy pasja wymyślania różnych rzeczy znajdujących zastosowanie we wnętrzach, marzy nam się to, że stworzymy lampy, które będą identyfikowane z nami, a my z nimi.

Chcemy robić lampy inne od tych w sklepach, takie które będą efektem realizacji pomysłów nie tylko naszych, ale i wszystkich tych osób, które będą miały ochotę i potrzebę stworzenia czegoś własnego.

Chcemy pokazywać proces od projektu do realizacji, chcemy znać opinię innych na temat naszych lamp, chcemy realizować pomysły swoje i innych jeśli tylko znajdą się chętni.

Chcemy po prostu tworzyć coś co będzie estetyczne, użyteczne, co będzie dawało frajdę i satysfakcję.