KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

czwartek, 9 czerwca 2016

JAACIEJestem właścicielką marki "Jaacie", pod której szyldem projektuję i szyję torebki wyróżniające się wyważoną prostotą i nowoczesnym designem.
Bazą materiałową do ich tworzenia jest filc. Dzięki swojej sztywności pozwala na stworzenie geometrycznych i prostych form. Dopełnieniem całości są kolorowe lub metalowe zamki z ozdobnymi suwakami, dzięki którym torebka nabiera niepowtarzalnego kształtu.
Jako dodatek do torebki dołączony jest pasek, który umożliwia noszenie jej nie tylko w ręku. Pozostałe elementy wykończeniowe są metalowe.

Jaacie powstało z połączenia dwóch rzeczy: zamiłowania do torebek oraz fascynacji z samodzielnego tworzenia oryginalnych przedmiotów.
Każda kobieta ma swój indywidualny styl, który ją wyróżnia - moje torebki pasują do stylizacji zarówno sportowej, jak i codziennej, biznesowej, a nawet eleganckiej. Wszystkie powstają w domowej manufakturze, a każda klientka na bazie dostępnym modeli może zaprojektować swoją własną, niepowtarzalną torebkę.
Wystarczy wybrać model torebki, a następnie z połączenia szerokiej gamy kolorowych filców i zamków powstaje ta jedyna - Wasza … Jaacie … ale torebka!
Torebki Jaacie są minimalistyczne i eleganckie, klasyczne i praktyczne, sportowe i oryginalne!

https://www.facebook.com/jaacie.wroclaw
www.jaacie.com