KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

środa, 24 stycznia 2018

OGLOSZENIE DLA WYSTAWCÓW - wiosenna edycja RDF w kinie Nowe Horyzonty


RĘKI DZIEŁA FEST 2018

IX WIOSENNA EDYCJA RĘKI DZIEŁA FEST
10-18 marca 2018
Kino Nowe Horyzonty

INFORMACJE / REGULAMIN ZGŁOSZEŃ*
* Zgłoszenia jako "Wystawca" równoznaczne jest z akceptacją Regulaminu - prosimy o dokładne przeczytanie wszystkich punktów

1. 
Podczas edycji wiosennej stoiska wystawiennicze prezentujemy podczas dwóch weekendów: 10-11 i 17-18 marca 2018
Zgłoszenia przyjmujemy od 29 stycznia do 18 lutego 2018 (19 lutego na stronie www.rekidziela.blogspot.com zostanie ogłoszona lista wystawców).

2 .
Zaznaczamy, że impreza Ręki Dzieła Fest to promocja lokalnych/wrocławskich artystów rękodzieła, zatem podstawowymi warunkami jest praca artystyczna w tym regionie oraz własnoręcznie dzieła handmade. Nie przyjmujemy zgłoszeń firm, marek sprzedających półfabrykaty, przedsiębiorców drukujących pocztówki, plakaty, odkupione ubrania etc...

3. 
Udział w Ręki Dzieła Fest 2018 jest dla artystów bezpłatny.
Kolejność zgłoszeń jest nieistotna.
Zgłoszenia prosimy kierować na mejla: paliwo.artystyczne@gmail.com

Zaznaczamy, że przyjmowane są tylko pełne zgłoszenia! Poprawne zgłoszenie ma zawierać:
- w tytule mejla: nazwa marki ZGŁOSZENIE 9 edycja RDF
- kilka zdjęć prac (przynajmniej 8, zdjęcia prosimy wysyłać jako załączniki jpg w jednej wiadomości, nie sformatowane jako zip lub jako link do serwera lub wklejone do wiadomości)

TREŚĆ MEJLA:
- imię i nazwisko + nazwa marki
- podanie miasta/miejscowości twórczości
- link do strony/fanpage 
- telefon kontaktowy (imię i nazwisko osoby zgłaszającej/artysty)
- adres e-mail
- krótki opis swojej twórczości (jest to tekst reprezentujący artystę na stronach promocyjnych, powinien zawierać: rodzaj twórczości, opis techniki, historia powstania marki, inspiracje etc !!! prosimy o przesłanie klasycznego tekstu, bez ozdobników ani czcionek)

Nie udzielamy wcześniejszych informacji na temat szczegółów logistycznych imprezy. 19 lutego każdy wybrany uczestnik dostanie pełną informację dla wystawców.
Zastrzegamy, że wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z udziałem w imprezie. Liczba miejsc wystawczych jest ograniczona.

Obecność artysty ze swoim stoiskiem jest OBOWIĄZKOWA podczas dwóch weekendów. Prosimy o nieprzesyłanie zgłoszeń z pytaniami o prezentację w jednym dniu lub weekendzie.
Dziewiąta edycja odbędzie się na parterze oraz I piętrze kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Wybrani uczestnicy dostaną przydzielone miejsca. Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, a w tym z przyjęciem wydzielonego miejsca wystawczego.
Nie ma możliwości zamiany pięter ani przenoszenia swojego stoiska podczas imprezy.

4.
Fundacja jako Organizator imprezy nie zajmuje się sprawami noclegów, przechowania towaru na noc, dojazdów, parkowania, rezerwowania miejsc. 
Sprzedaż produktów podczas Ręki Dzieła Fest odbywa się na odpowiedzialność każdego wystawcy indywidualnie. Fundacja nie odpowiada za sprzedaż, sposób rozliczania się wystawców z Urzędem Skarbowym czy jakąkolwiek instytucją finansową.