KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

piątek, 27 września 2013

PREZENTACJE: 3M for You


Marzena pod szyldem 3M for You zajmuje się projektowaniem i szyciem spersonalizowanych toreb, organizatorów, etui, saszetek na pas oraz pasów do gitar.

Marzena o sobie:
Na początku nie miałam zamiaru stworzyć 3M for You. Chciałam po prostu spełnić marzenie małej dziewczynki, która od zawsze chciała tworzyć ...
Rok temu los uśmiechnął się do mnie i sprawił, że wkroczyłam na właściwy tor mojego życia. Wtedy kupiłam maszynę do szycia i od tego wszystko się zaczęło. Torby, saszety, etui, organizatory, pasy do gitar i kto wie co jeszcze przyjdzie mi do głowy. Bo z każdym dniem mam nowe pomysły. Pierwsze torby były wykonywane z różnych materiałów, do dnia w ,którym zakupiłam pierwszy kawałek skóry... Od tej pory zakochałam się w niej i gdy szyje wyobrażam sobie, że nadaje jej nowe życie.
Kiedy siadam do maszyny, włączam muzykę, nastawiam sie pozytywnie i wtedy wszystko nabiera odpowiednich kolorów i formy. Myślę, że w ten sposób moje projekty są wyjątkowe i niepowtarzalne. Robie je z sercem i pasją, dlatego właśnie 3M for You = Miłość, Muzyka, Marzenia - dla Ciebie.