KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

wtorek, 3 grudnia 2013

ŚWIĄTECZNY BAZAR RDF W KINIE NOWE HORYZONTY!ŚWIĄTECZNY BAZAR RĘKI DZIEŁA FEST W KINIE NOWE HORYZONTY

Zabawki, kartki, malowane ubrania, biżuteria, ceramika, torby, gadżety, wianki  i cuda.. Wszystko wykonane przez wrocławskich artystów. Przez dwa przedświąteczne weekendy na parterze kina Nowe Horyzonty zaroi się od kolorowych stoisk, pełnych unikatowego rękodzieła.

Tworzone w pojedynczych sztukach, każde inne i oryginalne. To dewiza imprezy rękodzielniczej Ręki Dzieła Fest organizowanej w kinie Nowe Horyzonty przez Fundację Paliwo Artystyczne. Pierwsza edycja odbyła się w marcu tego roku. Towarzyszyły jej prezentacje, darmowe warsztaty oraz pokaz mody. Stoiska odwiedziły setki klientów, toczyły się dyskusje, rozmowy oraz zajęcia, gdzie artyści uczyli swojego fachu. Drugą, pełną edycję Ręki Dzieła Fest Fundacja planuje już na wiosnę.

Świąteczna edycja odbywa się w formie bazaru. Na parterze kina pojawi się około jedenastu stoisk z wyjątkowymi produktami. Tych dzieł nie znajdzie się w sklepach, tym bardziej sieciówkach. Co więcej, można spotkać się z artystą i zamówić coś całkowicie innego, według własnego pomysłu.  Jest to idealna okazja, żeby sprawić bliskim lub sobie piękny prezent.  
Przez dwa weekendy będzie prezentować się między innymi stoisko Ladybug  ze scrapbookingiem (kartki, przepiśniki, notesy, pudełka, wianki), mu.mu. i Eko Fantasmagorie oferujące różne od siebie, piękne szyte zabawki, malowane ręcznie unikatowe ubrania z Szarakowo, skórzane torby 3M for You, szalone nerki i kominy od TorBa, ceramika Velvet Craft, modne projekty świeżej marki Oh!Oh!, oryginalne ciuszki oraz gadżety dla dzieci Jollygoodfellow Craft, kolorowa oferta Torebki Energetyczne Iris oraz unikatowa biżuteria od Wolne Elektrony i Sutasz by Ginger.

Ideą organizacji Ręki Dzieła Fest oraz jej bazarowych wydań jest przede wszystkich wspieranie lokalnej twórczości rękodzielniczej, prezentacja artystów oraz umożliwienie kontaktu z nimi.

Więcej informacji oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie www.rekidziela.blogspot.com