KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

niedziela, 13 kwietnia 2014

Warsztaty 2RDF - Dzień 5

Pięć dni warsztatów rękodzieła minęło bardzo szybko. Wspaniałe wrażenia, zadowoleni uczestnicy to miód na serce każdego prowadzącego. Wiele wzajemnych inspiracji, nauki i przede wszystkim radości z utworzonych dzieł. 
Bardzo mocno dziękujemy dosłownie wszystkim!!! To było naprawdę WIOSENNE HALO!:)))

Dostajemy mejle z podziękowaniami i pochwałami naszej imprezy, i to jest największą nagrodą za naszą pracę:) Ostatni mejl dotyczył warsztatów filcowania od bardzo zadowolonej uczestniczki. A co się na warsztacie działo? 
"Na warsztatach poznajemy uroki i tajniki kolorowego i kosmatego filcu czesankowego, którego to uczymy się ujarzmiać przy pomocy specjalnych igieł, tzw. metodą filcowania „na sucho”. Na pewno nieraz zastanawialiście się jak powstają robione ręcznie drobne, przestrzenne filcowe wyroby. Na dobry początek spotkania zaczynamy naszą przygodę od ufilcowania ręcznie kulki filcowej, na przykładzie której obserwujemy w jaki sposób zachowuje się przędza filcowa.  Jak już zaznajomimy się ze sposobem formowania filcu  metodą „na sucho” to w ramach zajęć, przy relaksującej muzyce, wykonujemy biżuterię filcową, do wyboru, np.  broszkę, kolczyki, naszyjnik, drobiazg typu zawieszka na breloczek lub może coś jeszcze innego co podpowie Wam nieograniczona i niezgłębiona fantazja" [Magda, prowadząca warsztat filcowania podczas 2 edycji Ręki Dzieła Fest]

FOTORELACJA
Warsztat Filcowania


Warsztat Przerabiania Ubrań
Warsztat Szycia Eko Zabawek

  
Warsztat Malarski: