KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

piątek, 2 marca 2018

MYDEŁKA SZARAKOWO / LILULA / MOJE RĘKODZIEŁO / MUFFIN STUFF / PEAR FACTORY

Obecnie prezentujemy wystawców 9 edycji RDF w kinie Nowe Horyzonty. W naszych postach możecie poczytać o obejrzeć, jakie piękne i unikatowe rękodzieło znajdzie się na stoiskach 10-11 i 17-18 marca w godz .12-20 na parterze, półpiętrze i I piętrze kina:) Zapraszamy!

 MYDEŁKA SZARAKOWO 

Wytwarzane ręcznie na bazie mydlanej bez SLS i parabenów. Z naturalnymi dodatkami, dbającymi o naszą skórę, pachnące delikatnie aromatycznymi olejkami. Mydełka testowane osobiście, dbają o skórę, niektóre peelingują, zawierają glinki oraz różnorodne minerały, dobrane tak, aby higiena sprawiała radość i dawała poczucie relaksu.





LILULA

. Lilula przede wszystkim szydełkuje i szyje, ale również kocha przelewać na papier swoje emocje za pomocą ołówka czy przeplatać sznurki tworząc nietuzinkowe łapacze snów i inne dekoracje do pomieszczeń.  




MOJE RĘKODZIEŁO

Wykonuję zabawki i chusty na szydełku, swetry na drutach, biżuterię metodą sutasz i z koralików.  




MUFFIN STUFF

Wszystkie nasze produkty wykonywane sa ręcznie z najlepszych jakościowo materiałów. Największą inspiracją tworzenia jest dla nas trójka naszych wspaniałych Szkrabów. To dzięki nim powstała marka Muffin Stuff.





  PEAR FACTORY

Na wiosnę naszą pracownię zalewają: żółcie, czerwienie, zielenie i niebieskości. Kwiatki, kropki, kratki wysypują się z regałów. Każdy materiał chce już, teraz być cięty, szyty i zmieniany w coś dla Ciebie. Pomagam im jak mogę i zachęcam do zostania owcą, potworem, sową i czym jeszcze sobie zamarzą.