KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

czwartek, 1 marca 2018

ANJA / AUA / CARADELUA / CERAMIKA SZYDŁOWSKA / CREATION4ALL

Obecnie prezentujemy wystawców 9 edycji RDF w kinie Nowe Horyzonty. W naszych postach możecie poczytać o obejrzeć, jakie piękne i unikatowe rękodzieło znajdzie się na stoiskach 10-11 i 17-18 marca w godz .12-20 na parterze, półpiętrze i I piętrze kina:) Zapraszamy!

ANJA
 
Marka ANJA powstała z myślą o kobietach ceniących prostotę a jednocześnie elegancję. W  jej ofercie znaleźć można oryginalne  dodatki : szale, chusty, poncza, jak i również kardigany oraz swetry. Modele charakteryzują się prostą formą, stonowanymi odcieniami, dzięki czemu są ponadczasowe a jednocześnie dzięki oryginalnym detalom nadają każdej stylizacji indywidualny styl.
Dużą wagę przywiązuję również do jakości tkanin, są to głównie tkaniny naturalne typu wełna, bawełna, len, naszej rodzimej polskiej produkcji oraz włoskiej.

AUA

Aua to jednoosobowa manufaktura tworząca Makramy- wyplatane ozdoby bez użycia narzędzi. Makramy ścienne, wiszące kwietniki, lampy, półki, breloki i wiele innych elementów wystroju wnętrz. Piękno natury jest pełne inspiracji, dlatego swoje artykuły wytwarzam z bawełnianych sznurków oraz drewnianych dodatków. Poszukuje nowych rozwiązań, samodzielnie farbuję sznury, tworząc autorskie dzieła. 
CARADELUA

Tworzę wegańskie rękodzieło eksperymentując z rożnymi rodzajami tkanin takimi jak wegańska "skóra"(washable paper), naturalny korek, len, bawełna oraz tkaniny wodoodporne. Szyję z nich  torby, kosmetyczki, nerki, etui na tablety i kindle. Akcesoria zarówno damskie jak i męskie. Torby lniane i bawełniane ozdabiam autorskimi malunkami używając trwałych farb. Moją inspiracją jest Matka Natura. Moje produkty są skrupulatnie wykonane i dopracowane do perfekcji, niezwykle przydatne i nigdy nie wychodzą z mody.
Ciekawostką jest to, że wszystkie torby/kosmetyczki/nerki można prać w pralce bez uszczerbku na jakości.
CERAMIKA ARTYSTYCZNA AGNIESZKA SZYDŁOWSKA

Do niedawna "kobieta korpo", która postanowiła zmienić swoje życie odkrywając drzemiące w niej od dawna talenty.
Aktualnie swój wolny czas poświęcam na przygotowanie oryginalnych prac z ceramiki. Inspirację czerpię przede wszystkim z natury. Moje prace wykonuję metodą tradycyjną - od początku do końca formowane ręcznie - stąd ich niepowtarzalny i oryginalny charakter. Znajdziecie u mnie nie tylko ceramikę ażurową (w której się specjalizuję) ale i inne przemyślane i dopracowane projekty wykonane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. 


 CREATION4ALL

Na kiermaszach wystawiamy głównie ozdoby szydełkowe, decoupage, lalki tilda, biżuterię, małe rysunki, asamblaże i sztandary. Tworzymy i sprzedajemy nasze prace także na indywidualne zamówienia.