KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

środa, 28 lutego 2018

NANGO DIZAJN / PRACOWNIA PETIT / TOMALA BAZGROLI / WCZESNA JAGIELNICKA

Obecnie prezentujemy wystawców 9 edycji RDF w kinie Nowe Horyzonty. W naszych postach możecie poczytać o obejrzeć, jakie piękne i unikatowe rękodzieło znajdzie się na stoiskach 10-11 i 17-18 marca w godz .12-20 na parterze, półpiętrze i I piętrze kina:) Zapraszamy!

NANAGO DIZAJN

Nanago dizajn to autorskie projekty plakatów i pocztówek, które rysowane ręcznie przechodzą przez jakże skomplikowany proces obróbki graficznej, by powrócić na papier w nowej postaci. W wesołej twórczości dostrzec można zabawę formą, igraszki z kolorami i gry słowne. Nanago przypadnie do gustu zarówno tym, którzy cenią bardzo minimalistyczny styl, jak i zwolennikom mocnych detali i kolorów. W projektach nie brakuje także uczuć i pozytywnego przekazu, gdzie zwykłe rzeczy ukazane są w magiczny, nieco surrealistyczny sposób.

PRACOWNIA PETIT


W pracowni znajdziesz ceramiczne wyroby codziennego użytku (miski, patery, łyżki na łyżkę, mydelniczki oraz małe i większe rzeźby) oraz łapacze snów.
Każda praca jest wykonywana w 100% ręcznie z naturalnych materiałów. 
 
TOMALA BAZGROLI


To  akwarele Asi Tomali-Kaczkowskiej opierające się na różnorodności barw, kształtów i faktur otaczającego świata. Motywy roślinne, zwierzęce, ale również architektoniczne są głównymi elementami, które autorka wykorzystuje w swojej twórczości. Oryginały obrazów wykonywane są farbami akwarelowymi, często w połączeniu z tuszem.
WCZESNA JAGIELNICKA

Obrazki na płótnie. Skutecznie zatrzymujące wzrok. Różne wielkości. Używa się akrylu, papieru, mąki i wody. Również markerów i dlugopisów. Sama autorka, jak mówi, jara się rowerami. Jest członkinią kolektywu artystycznego Thinkpink. Uwielbia zwierzęta - opiekuje się psem i dwoma kotami. W niedalekiej przyszłości chciałaby mieć ogródek działkowy i jeść własne marchewki.