KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

wtorek, 27 lutego 2018

STRAY CAT / SUTASZ CATTALEYA / VELVET CRAFT / VINTI / ZIĘBA

Prezentujemy kolejnych uczestników 9 edycji RDF w kinie Nowe Horyzonty :) Obecnie w naszych postach można poczytać i obejrzeć rękodzieło, które pojawi się 10-11 i 17-18 marca w przestrzeni kinowej we Wrocławiu.
STRAY CAT

Stray Cat jest pracownią powstałą w wyniku miłości do kotów i wieloletniej pasji do tworzenia unikatowych rzeczy. Starają się aby ich dzieła umilały życie zarówno kotom jak i ludziom. Chętnie podejmują się nowych wyzwań i realizacji indywidualnych pomysłów.

SUTASZ CATTALEYA

Technika sutasz odkryta przypadkiem zachwyciła mnie swym pięknem, niezliczonymi możliwościami zabawy kolorem, fakturą i formą. Biżuteria zrodzona z potrzeby tworzenia  i wyrażania siebie pozwala mi na dzielenie się tą radością z innymi, którzy cenią sobie bliskość sztuki, indywidualność i unikatowość każdego wzoru mającego początek w moje wyobraźni i namacalnego po kilkugodzinnej pracy z igłą i żyłką.
VELVET CRAFT

Velvet Craft to jednoosobowa manufaktura. Na RDF zaprezentuje soczyście kolorowe patery, miseczki a nawet stado szalonych zajęcy. Ceramiczne drobiazgi i konkrety tworzone alby nacieszyć oko i sprawić radość innym. 
VINTI

Tworze biżuterię w stylu Vintage. Marka Vinti powstała z zamiłowania do dawnej biżuterii, bogatych zdobień i kolorów. Do pracy wykorzystuję suszone kwiaty, tworzone własnoręcznie kaboszony i oryginalne bazy biżuteryjne. Myślę, że moja biżuteria zostawia w głowie jakiś ślad i czesto wywołuje uśmiech na twarzy.


 ZIĘBA
 
ZIĘBA to wrocławska marka tworząca wyjątkową biżuterię, koronkowe czapki, kominy, plecaki oraz koszulki ze zdjęciami wrocławskiej Zajezdni Tramwajowej nr V. 

Prace bizuteryjne powstają przy wykorzystaniu tradycyjnych technik jubilerskich, a kolekcja prezentowana podczas najblizszej edycji RDF została zaprojektowana w duchu minimalizmu. Kolczyki, naszyjniki, bransolety pasują zarówno do wieczorowych kreacji, jak i do stroju codziennego. Dzięki prostej formie wzbogaconej o ruch są subtelnym i nietypowym dopełnieniem.