KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

wtorek, 27 lutego 2018

ŁASUCHOWO / M&B / MANO CERAMCS / MIARKA SELFMADE / MIO UNICO

ŁASUCHOWO


Kraina słodkiej biżuterii z modeliny. Miejsce, w którym nikt nie liczy kalorii, dokładka jest obowiązkowa, a Pani Łasuch pilnuje, aby na każdym pączku, babeczce oraz torciku znalazła się koniecznie duża ilość polewy oraz różnokolorowych posypek!
 
M&B


Decoupage i grawerowanie to techniki zdobnicze które nas najbardziej interesują. Technika zdobnicza decoupage pozwala ozdobić wyciętym z papieru wzorem, praktycznie każdego rodzaju powierzchnię. Grawerowanie natomiast, szczególnie w wydmuszce, wymaga wyjątkowej uwagi i precyzji, w tej technice wykorzystujemy wiertła  dentystyczne.
MANO CERAMICS


Prowadzona przez Agatę Marcinkowską absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.
Naczynia projektowane są tak by podkreślić charakterystyczne cechy wybranej do produkcji techniki. Dlatego naczynia produkowane są w wielu technikach jak odlewanie czy toczenie na kole garncarskim. Tu forma i technika wykonania idą w parze.

Misją pracowni jest wyprowadzenie polskiego garncarstwa z mroków średniowiecznej formy i wprowadzenie jej we współczesny design.
  MIARKA SELFMADE


Sutasz, beadind, bransolety na krośnie oraz szycie ubrań.
Biżuteria sutaszowa, polegająca na zszywaniu ze sobą cieniutkich sznurków, by potem wplatać w nie kamienie, koraliki czy cyrkonie. Wielobarwność sznurków, mnogość form podczas szycia w tej technice daje ogromne możliwość. Zaletą sutaszu jest też jego lekkość. Kolejną techniką jest beading, czyli sznury koralikowe robiona na szydełku. Wielkie, rozbudowane naszyjniki w kolorowe wzory.

MIO UNICO
Mio Unico tworzy i nieźle się bawi, szyjąc głównie nerki/saszki , plecaki , woreczki wspinaczkowe oraz inne wyTwory. Pod igłą powstają unikaty z autorskimi wzorami dla których inspiracją są etniczne motywy oraz natura. Każdy produkt jest niepowtarzalny i posiada własny numer seryjny. Marka powstała 9 lat temu ale aktualny charakter ma od roku.