KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

poniedziałek, 26 lutego 2018

FORMALISTKA / DE MADERA / DE KORONKA / EMBIART / GALERIA EFEKT / GLASSY WONDERLAND

Kolejna część wystawców i ich dzieł, które znajdziecie w kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu podczas 9 edycji Ręki Dzieła Fest podczas dwóch weekendów: 10-11 i 17-18 marca (godz. 12-20)

FORMALISTKA


Formalistka to młoda wrocławska marka, która oferuje wyjątkowe obrazy z suszonych roślin. Są to zarówno monochromatyczne grafiki, jak i pełne kolorów kompozycje roślinne.
Przemierzając polskie łąki i ogrody, Formalistka wyszukuje, zbiera, suszy, selekcjonuje i zestawia roślinne formy. Cały proces odbywa się ręcznie, przy użyciu klasycznych metod zielnikowych.  Formalistka to unikatowe połączenie natury, tradycji i nowoczesności.DE MADERA 

De madera to wykonane ręcznie, niewielkie drewniane przedmioty - podkładki pod naczynia, drobne ozdoby i biżuteria. Powstają najczęściej z pozostałości po remontach albo sezonowych porządkach w domu i ogrodzie. Dzięki temu pozornie niepotrzebne "kawałki drewna" mogą zagościć w otoczeniu w zupełnie nowej formie.DE KORONKA


DeKoronka to marka, pod którą powstają wyjątkowe koronkowe dekoracje.Każda praca jest unikalna, tworzona z pasją i radością. Precyzyjne sploty, zachwycające pętelki, maleńkie supełki i figlarne wykończenia- wszystkie szydełkowe ozdoby tworzy moja zdolna mama Wiesia. W ofercie znajdują się zarówno koronkowe ozdoby, zawieszki,łapacze snów, serwetki, ale również zabawki szydełkowe m.in. misie, zajączki,słoniki, pieski. 

EMBIART

Zajmujemy się produkcją biżuterii, jak i dodatków do domu. Staramy się łączyć kreatywność z oryginalnością, aby zaproponować wyroby inne niż wszystkie, bo przecież każda z Nas chciałaby mieć coś wyjątkowego i unikatowego tylko dla siebie.

GALERIA EFEKT

Nasze wyroby to biżuteria i ozdoby z  prawdziwych  kwiatów, traw, kory, liści i innych darów natury zamkniętych w transparentnej żywicy. Wykorzystujemy również części starych zegarków i dajemy im drugie życie. Innym materiałem są  masy termoutwardzalne (modelina Fimo), z których tworzymy  unikalną, niepowtarzalną  biżuterię.
GLASSY WONDERLAND

Zajmujemy się wyrobem kaboszonów, czyli tworzeniem ręcznie robionej biżuterii damskiej oraz męskiej. W naszym asortymencie można znaleźć naszyjniki, kolczyki, bransoletki, broszki, pierścionki, spinki do mankietów, a także breloczki. Realizujemy projekty indywidualne, jak również umożliwiamy wybór gotowych wyrobów z naszego asortymentu. Naszą inspirację stanowią głównie motywy kwiatowe lub zwierząt leśnych.