KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

poniedziałek, 26 lutego 2018

HERBATKA U HELENY / KLUCZ / KOA / LADYBUG / LISELOVE

HERBATKA U HELENY

Pracownia literacko-artystyczna "Herbatka u Heleny" to ręcznie wytwarzana biżuteria, nawiązująca do stylów victorian, gothic, vintage i steampunk. Naszym znakiem rozpoznawczym są medaliony i kolczyki z ręcznie malowanym szkłem, autorskimi grafikami, modeliną i żywicą. Chętnie korzystamy także z koralików, drutu i łańcuszków, z których komponujemy biżuterię idealnie pasującą do romantycznych marzycielek chodzących z głową w chmurach


KLUCZ

Od czerwca 2016 roku prowadzę swoją pracownię florystyczno-rękodzielniczą. Zdecydowałam się na połączenie tych dwóch dziedzin, gdyż większość prac wykonuję bazując na zebranych przez siebie darach natury, recyclingu rzeczy ogólnodostępnych, którym nadaję drugie, odmienne, nieprzewidziane w założeniach konstruktora, życie. Otworzyłam swoją pracownię z pasji do kwiatów i natury. Po prostu nadszedł czas aby swoje działania dotychczas realizowane w czasie wolnym, realizować na pełen etat. 
  KOA

KOA to głównie biżuteria, ale znajdą się też lalki czy torby. Wszystko oczywiście hand made. Cenię naturalność dlatego tworzę z materiałów takich jak: skóra, filc, drewno, kamienie naturalne. Uwielbiam również elegancję więc w biżuterii znajdą się perły, kryształy, cyrkonie czy szklane koraliki. 

LADYBUG

 
Ladybug to wszystko to, co da zrobić się z papierem i wolnym czasem - mój warsztat produkuje kartki, albumy, pudełka. Z kolorem, formą i mocą. Ręcznie i z energią. Na pełnej inspiracji z przyrody, smaków i ludzi. 

Ladybug skleiła się z resztek papierów, klimatu świąt, kawałków snów i kilku guzików. Dziś jest moim alter ego.
LISELOVE

liseLOVE to marka stworzona z miłości do piękna i pasji tworzenia. Projektowane kolczyki i naszyjniki są wycinane laserem CNC z błyszczącego pleksiglasu a następnie ręcznie obrabiane i sklejane. Całość tworzy oryginalny, nowoczesny look.