KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

piątek, 2 marca 2018

PIGWA / RED CAT HEAD / SROKI / ŚWIECE SOJOWE NATURA RZECZY

Obecnie prezentujemy wystawców 9 edycji RDF w kinie Nowe Horyzonty. W naszych postach możecie poczytać o obejrzeć, jakie piękne i unikatowe rękodzieło znajdzie się na stoiskach 10-11 i 17-18 marca w godz .12-20 na parterze, półpiętrze i I piętrze kina:) Zapraszamy!

PIGWA

Pigwa to handmade'owa marka stworzona przez Jagodę. Nazwa powstała od imienia psa uratowanego ze schroniska. Wzory zwierzęce i roślinne są motywami, które dominują. Pigwa znana jest z błyszczących syrenich plecaków z ogonami, kosmetyczek z monsterami oraz wielkiej miłości do aksamitu, który jest luksusem dostępnym dla każdego. Pigwa to również elementy wystroju wnętrz. Nowością są poduchy w kształcie owoców, uszyte z przyjemnej w dotyku bawełny w pięknych, pastelowych kolorach.  


RED CAT HEAD

RedCatHead - to brand odzieży, powstał w 2016r. Inspirują mnie zwierzaki. Cechy zwierzęce, które często występują u ludzi, to główny motyw rysunków na ubraniach. Dużo czasu poświęcam rysowaniu na kamykach. Same kamienie "podpowiadają" zwierzę, które się w nich “kryje”, ja tylko sprawię, że to zwierzę będzie widoczne dla innych ludzi. 

SROKI 

Szyjemy, dając nowe życie starym materiałom. Wszystkie nasze worki, a w zasadzie materiały z jakich są uszyte, są starannie wyszukiwane w … second handach. A to nie lada wyzwanie! Aby znaleźć prawdziwe „perełki” trzeba być w tym naprawdę sprytnym-jak SROKA! 
  
  ŚWIECE SOJOWE NATURA RZECZY

Naturalne świece sojowe z dodatkiem olejków eterycznych.  Każdy etap produkcji wykonywany jest ręcznie, dzięki czemu możemy dokładnie sprawdzić każdy egzemplarz. Zapachy są naszymi unikalnymi kompozycjami, dzięki który możemy poprawić sobie nastrój lub się zrelaksować. Świece zamiast tradycyjnego knota mają drewienko, które zapewnia migotliwy, przeskakujący ogień. Każda ze świec pali się minimum 45 godzin, i wypala do końca. Produkujemy je w małych partiach we Wrocławiu.
Produkty z Natury Rzeczy oraz Studia Minimal: grafiki drzew, deski, lampki, stoliki, podkładki. Wszystko wykonane ręcznie.