KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

2 EDYCJA RDF 2014 WIOSENNE HALO


Punkt Wielkanocny
Choo
Cremedelacreme
Ekofantasmagorie (link kliknij)
Emilia ES Flores
Idiotek Accessories (link kliknij)
Land Art (kliknij)
Łasuchowo
Mio Unico (link kliknij)
Origamini (link kliknij)
Wszechpracownia (link kliknij)
 
Wystawa malarska (2 piętro):

LENKA KUBICA (link kliknij)
ROBERT ROMANOWICZ (link kliknij)
PAULINA KORBACZYŃSKA (link kliknij)
ANNA JUR (link kliknij)
Program:

5 kwietnia (sobota), godz. 12.00, II piętro - OTWARCIE ->WYSTAWA OBRAZÓW [Lenka Kubica, Robert Romanowicz, Anna Jur, Paulina Korbaczyńska]
.
5-6 i 12-13, godz. 12-20, parter - STOISKA WYSTAWIENNICZE WROCŁAWSKICH RĘKODZIELNIKÓW
.
5 i 6 kwietnia, godz. 12-20, parter, punkt oznaczony "Zapisy Na Warsztaty" - ZAPISY NA DARMOWE WARSZTATY
.
7-11 KWIETNIA, godz. 16-19, I lub II piętro - WARSZTATY RĘKODZIEŁA
.

------------------------------------------------------


Kolorowe stoiska, wystawa obrazów, darmowe warsztaty. Od 5 do 13 kwietnia odbędzie się prawdziwe święto wrocławskiego rękodzieła.

Misją imprezy organizowanej przez Fundację Paliwo Artystyczne jest prezentowanie lokalnych artystów rękodzieła oraz podzielenie się ich umiejętnościami z uczestnikami warsztatów. Na stoiskach znajdzie się zatem biżuteria, decoupage, zabawki, „nerki”, ubranka dla dzieci, dodatki do ubrań, gadżety dekoracyjne, pudełeczka, kartki i wiele pięknych dzieł wykonanych 100% ręcznie. Pojawi się również Stoisko Wielkanocne z jajkami, króliczkami i kurczaczkami w wydaniu handmade.

Pierwsza edycja w 2013 roku cieszyła się dużą frekwencją oraz ogromnym zainteresowaniem. Tym razem pojawią się nowi artyści ze swoją twórczością. Oferta warsztatów również jest nowa. Uczestnicy, którzy zapiszą się wcześniej, mogą spróbować sił w szyciu ekologicznych zabawek, filcowaniu, malarstwie i przerabianiu ubrań. Zapisy odbędą się 5 i 6 kwietnia na parterze kina.

Ręki Dzieła Fest otwiera wystawa obrazów czterech wrocławskich malarzy: Lenki Kubicy, Roberta Romanowicza, Anny Jur i Pauliny Korbaczyńskiej. Prace oglądać będzie można przez cały okres trwania imprezy.


FOTORELACJA:


WERNISAŻ WYSTAWY: