KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

poniedziałek, 4 czerwca 2018

AMORE TEODORE / ANGEL BRIGHT / ANIOŁY ORAZ INNE TWORY / ANJA / ART SERENITE

Prezentujemy wystawców letniej edycji Ręki Dzieła Fest "Pod Chmurką", która odbędzie się 15-16-17 czerwca, 27-28-29 lipca, 24-25-26 sierpnia w Przejściu Żelaźniczym na Wrocławskim Rynku. Od godz. 12 do 20, wzdłuż całej uliczki, prezentować swoje rękodzieło będzie ok 100 lokalnych artystów.
Codziennie na naszym blogu oraz stronie www.facebook.com/rekidziela pokazujemy zestaw twórców i ich dzieła.
Zapraszamy gorąco!
 
AMORE TEODORE
 
Amore Teodore to cacka szyte, haftowane, dziergane, wyplatane. Moje stoisko ugina się pod bogactwem wisiorków i broszek oraz nietuzinkowymi maskotkami. Wychodząc od filcu, igły i nici, ręcznie tworzę drobiazgi, które cieszą oko i serce. Wśród ozdób Amore Teodore, znajdą coś dla siebie damy w każdym wieku! Proponuję subtelną, misternie harfowaną biżuterię, ale także barwne dodatki dla małych strojniś i elegantów.ANGEL BRIGHT

Biżuteria ANGEL BRIGHT to artyści tworzący biżuterię artystyczną z kryształów i kamieni półszlachetnych. Naszą pasją jest rękodzieło, które powstaje wg własnych projektów w technice beadingu oraz  wg klasycznych metod wytwarzania biżuterii.
W swoich dziełach wykorzystujemy głównie: kamienie półszlachetne, kryształki Swarovski, czeskie kryształki szklane oraz różne koraliki drobne.
Tworzymy biżuterię damską do stylizacji na co dzień oraz kolekcję biżuterii ślubnej i wieczorowej.  
  
 
ANIOŁY ORAZ INNE TWORY

Od 2012 roku tworzę rękodzieło, w którym zakochałam się po uszy. Nie wyobrażam sobie dłuższej przerwy od zatapiania dłoni w masie i nadawaniu jej subtelnych kształtów. Zaczęło się od aniołów, po nich dołączyły inne dekoracje m.in z motywem kotów- nie da się ukryć mojej miłości do nich. Niedawno do asortymentu dołączyły tabliczki z sentencjami i dedykacjami.
Tworzę z masy modelarskiej, solnej, zimnej porcelany, które są jedyne i niepowtarzalne- ponieważ każdą z figurek i tabliczek tworzę własnoręcznie. Są piękną ozdobą każdego wnętrza, mogą być dekoracją Twojego domu, lub prezentem dla bliskiej Ci osoby.
 
 
ANJA

Marka ANJA powstała z myślą o kobietach ceniących prostotę a jednocześnie elegancję i oryginalność. Wyznajemy zasadę mniej znaczy więcej, toteż projektowane przez nas modele charakteryzują się prostą formą, stonowanymi odcieniami, dzięki czemu są ponadczasowe a jednocześnie dzięki oryginalnym detalom nadają każdej stylizacji indywidualny styl.
Dużą wagę przywiązujemy również do jakości tkanin, są to głównie tkaniny naturalne typu wełna, bawełna, len, naszej rodzimej polskiej produkcji. Wszystkie wyroby powstają z pasją i zaangażowaniem w małej pracowni we Wrocławiu.
  
 
ART SERENITE
 
Moją pasją jest biżuteria z drutu. Pomysł urodził się trzy lata temu z podpatrzonego na internecie filmiku o technice kręcenia pierścionka .I od tego pierścionka wszystko się zaczęło. Moja twórczość płynie z potrzeby serca.  Dziś po wielu transformacjach moja biżuteria wygląda profesjonalnie a ja czuję się spełniona widząc jak dodaje blasku kobietom, które ją noszą.