KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

środa, 6 czerwca 2018

FILEMON ART / GALERIA EFEKT / GLASSY WONDERLAND / GLINIANKA / GOMA LEATHERWORK

Prezentujemy wystawców letniej edycji Ręki Dzieła Fest "Pod Chmurką", która odbędzie się 15-16-17 czerwca, 27-28-29 lipca, 24-25-26 sierpnia w Przejściu Żelaźniczym na Wrocławskim Rynku. Od godz. 12 do 20, wzdłuż całej uliczki, prezentować swoje rękodzieło będzie ok 100 lokalnych artystów. 
Codziennie na naszym blogu oraz stronie www.facebook.com/rekidziela pokazujemy zestaw twórców i ich dzieła. 
Zapraszamy gorąco!
FILEMON ART


Filemon Art to biżuteria soutache oraz beading. W swoich projektach wykorzystuję wysokiej jakości materiały: koraliki Toho, kamienie półszlachetne, macicę perłową.
GALERIA EFEKT

Nasze wyroby to biżuteria (naszyjniki, bransoletki,obrączki,kolczyki)  i ozdoby (zakładki do książek, breloki) z  zasuszonych  kwiatów, traw, kory, liści oraz części z zegarków  zatopionych  w transparentnej żywicy. Nowością będą ozdabiane przedmioty codziennego użytku.

Innym materiałem są  masy termoutwardzalne (modelina Fimo), z których tworzymy  unikalną, niepowtarzalną  biżuterię.


GALSSY WONDERLAND 

Glassy Wonderland zajmuje się tworzeniem biżuterii tzw. kaboszonów z różnymi motywami głównie florystycznymi oraz biżuterii z żywicy, gdzie zatapiane są suszone kwiaty, ziarna kawy, a także pukle sierści Waszych milusińskich.

GLINIANKA

Ceramiką zajmuję się od kilku lat czyli od czasu ukończenia studiów plastycznych.  Inspiruje mnie natura, lubię formy niesymetryczne. Baniaczki które lepię często wyglądają jak tykwy. Wszystkie moje wytwory są niepowtarzalne, choć mogą być podobne. Stosuję techniki lepienia z wałeczków, ugniatania. Wypalanie zaczynałam w piecu ogrodowym na trociny i koks potem w piecu elektrycznym.


GOMA LEATHERWORK

Mchał Maciejewski / GOMA leatherwork to marka powstała na bazie długoletnich tradycji rodzinnych, z pasji i zamiłowania do tworzenia niepowtarzalnych skórzanych rzeczy. Łączy tradycyjną sztuką rymarską z nowoczesnym designem. Większość dzieł powstaje w pojedynczych egzemplarzach i na indywidualne zamówienia. Sam wykonuję torby, plecaki, etui oraz inne użytkowe rzeczy, które są wykonane z najwyższej jakości skóry naturalnej.