KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

środa, 6 czerwca 2018

DODO DEAD / DOMIDECOR / EL-KA / EMBIART / FABRYKA ANIOŁÓW / FAIRY MACRAME / FATAMORGANA

Prezentujemy wystawców letniej edycji Ręki Dzieła Fest "Pod Chmurką", która odbędzie się 15-16-17 czerwca, 27-28-29 lipca, 24-25-26 sierpnia w Przejściu Żelaźniczym na Wrocławskim Rynku. Od godz. 12 do 20, wzdłuż całej uliczki, prezentować swoje rękodzieło będzie ok 100 lokalnych artystów. 
Codziennie na naszym blogu oraz stronie www.facebook.com/rekidziela pokazujemy zestaw twórców i ich dzieła. 
Zapraszamy gorąco!
DODO DEAD


DODO DEAD to autorska marka odzieżowa łącząca w sobie elementy sztuki i mody. Minimalistyczne kroje i bawełniane dzianiny uzupełniają niebanalne wzory. Dzięki unikatowej technice łączenia obrazu z materiałem, powstają jedyne w swoim rodzaju koszulki, tuniki, sukienki i bluzy.
DOMIDECOR

String Art jest to oryginalny sposób dekoracji domu w którym tą metodą wykonuje się kolejno: podstawową obróbkę drewna, malowanie, wbijanie gwoździ z celowym, geometrycznym przeplataniem różnorakich nici. Tym sposobem wykonuje kształty roślin, zwierząt, instrumentów itd. w pełnej palecie barw.

EL-KA

Mam na imię Elżbieta i robię to co kocham,  szyje . Wykonuje szmaciane lalki ,maskotki ,torby i przedmioty dekoracyjne.Od niedawna szyje ciche książeczki,zwane również " Quiet Book" które  bawią a przy okazji uczą kreatywności i ćwiczą sprawność  ruchowo-manualną małych dzieci.Zabawki  i przedmioty ,które wykonuje są przeważnie w jednym egzemplarzu.Niektóre przedmioty wykonuje na szydełku lub drutach np.sweterki i czapki dla lalek. 


EMBIART

Zajmujemy się produkcją biżuterii, jak i dodatków do domu. Staram się łączyć kreatywność z oryginalnością, aby zaproponować wyroby inne niż wszystkie, bo przecież każda z Nas chciałaby mieć coś wyjątkowego i unikatowego tylko dla siebie. W świecie mody masowej to jedyny sposób, aby się wyróżniać zachowując swoją niepowtarzalność i oryginalność.
 

FABRYKA ANIOŁÓW

Piotr Paweł Żukowski - natchniony filmowiec, fotograf ale też rzeźbiarz. Pomysłodawca Projektu Artystycznego Fabryka An)i(ołów. Specjalność - wielkoformatowe An)i(oły dekoracyjne wykonane z wykorzystaniem technik i materiałów mieszanych.

 
 FAIRY MACRAME

Fairy macrame to nieszablonowa, fantazyjna, ręcznie robiona biżuteria. Łączy antyczne techniki spotów makramy z kamykami, kryształami i koralikami, tworząc wisiorki, bransoletki, opaski na włosy a czasem większe szalone projekty.  Godzę w ten sposób swoją pasję do zabawy ornamentem i kolorem z subtelnymi oddziaływaniami  minerałów naturalnych, by te piękne dodatki mogły cieszyć oczy i serca swoich nowych właścicielek.


FATAMORGANA 

Fatamorgana to marka unikatowej biżuterii, która powstaje z drobnych szklanych koralików i dużej dawki magii. Większość prac to pracochłonne sznury szydełkowo-koralikowe: naszyjniki i bransoletki według autorskich schematów. W czasie pracy nad naszyjnikiem powstają również piękne broszki, które powróciły do mody w 2018 roku i planują zostać na dłuższy czas. Pasja do idealnie dobranych kolorów pozwala biżuterii tej marki podbijać serca kobiet co doceniają elegancję.