KONTAKT

KONTAKT: paliwo.artystyczne@gmail.com

czwartek, 22 czerwca 2017

ELAU


Marka "ELAU Rękodzieło Elżbieta Ausobska" powstała z chęci połączenia pasji do rękodzieła i marzenia o własnym biznesie. Pomysł miałam w głowie już prawie 30 lat temu. Rozkwitał powoli wraz z dorastaniem dzieci. Nabierał kształtów na blogu "W kąciku przy maszynie". W 2014 przyszło wyróżnienie w konkursie firmy Łucznik na najlepszy blog szyciowy. I tak pewnego letniego dnia, tamtego roku, moje marzenie stało się rzeczywistością.

"ELAU Rekodzieło" to przede wszystkim szycie, w którym łączę wiele innych technik rękodzielniczych, np. haft płaski, krzyżykowy, koronkę szydełkową. Wykorzystuję też metodę transferu do przenoszenia grafiki, napisów. Produkty hand made wytwarzane zazwyczaj jako pojedyncze egzemplarze. Od  pomysłu, przez projekt, do realizacji.
W ofercie firmy można znaleźć: haftowane pamiątki okolicznościowe, tekstylne gry dla dzieci, dekoracje wnętrz, bajkowe poduszki, filcowe pudła, maskotki. I wiele fasonów torebek: od listonoszek, aż po torby sportowe.
Swoje umiejętności wykorzystuję również przy projektach ślubnych: od zaproszeń, winietek, zawieszek, aż po  poduszki na obrączki, podarunki dla gości i rodziców, itp.